oferta.png

O NAS

Nieustannie wychodząc na wprost potrzebom oraz oczekiwaniom naszych klientów, dziś łączymy niemal 100 letnią tradycję z nowoczesnością, a dzięki bogactwu doświadczeń możemy zapewnić najwyższy poziom usług i poszczycić się wyjątkowym podejściem, wiedzą oraz bardzo szerokim i różnorodnym wachlarzem produktów i usług.

Nasza obecna oferta obejmuje poradnię okulistyczną, kompleksową obsługę wykonania okularów korekcyjnych i pomocy wzrokowych we wszystkich dostępnych rodzajach, wraz z doborem mocy i fachowym poradnictwem. Wykonujemy okulary sferyczne, cylindryczne, pryzmatyczne, progresywne, dwuogniskowe, polaryzacyjne, fotochromowe, dla kierowców, lornetkowe, monokulary, okulary z podpórką powieki, z powłokami uszlachetniającymi, wszystkie kombinacje powyższych oraz wiele innych, dostosowanych do wszystkich grup wiekowych. Produkujemy pryzmaty do ćwiczeń, mikropryzmaty, krzyże Madox'a, testy Worth'a i inny sprzęt oftalmiczno-okulistyczny na zamówienie. Dodatkowo w naszym asortymencie znajdziecie Państwo lupy, soczewki kontaktowe, płyny do ich pielęgnacji i akcesoria okularowe, jak i nakładki polaryzacyjne, ściereczki, futerały, łańcuszki i inne.

Aby dogodzić najbardziej wyszukanym gustom dysponujemy dwoma tysiącami opraw w bogatym wzornictwie i kolorystyce, starannie wybranych z kolekcji z całego świata, wykonanych ze wszystkich dostępnych materiałów. Systematycznie uzupełniamy posiadaną kolekcję.

Każda trafiająca do nas osoba traktowana jest indywidualnie i z należytą uwagą. Z poświęceniem takiej ilości czasu jakiej dana sytuacja wymaga. Każde, bardziej złożone zagadnienie rozwiązywane przez zespół zgodnie współpracujących fachowców.

Po 30 latach działalności mamy wielu stałych klientów z licznych miast w Polsce jak i poza granicami kraju, jednak serdecznie witamy każdą nową osobę. W naszej firmie zaznacie nie tylko kompetentnej i fachowej obsługi, ale jednocześnie cierpliwości, empatii i rodzinnej atmosfery, w której zgrany zespół w gotowości i radośnie, każdego dnia podejmuje nowe wyzwania.

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny oraz zniżki NFZ. Dowiedz się więcej.