cennik.png

CENNIK USŁUG

Badanie pola widzenia 40 zł
Badanie wzroku 60 zł
Dobór okularów pryzmatycznych 70 zł
Dobór soczewek kontaktowych miękkich 120 - 170 zł
Pomiar ciśnienia śródgałkowego 50 zł
Wizyta u lekarza okulisty 100 - 120 zł
Montaż folii pryzmatycznej 50 zł
Montaż pary soczewek do własnej oprawy 15 - 50 zł
Montaż podpórki powieki 50 zł
Ultradźwiękowe mycie okularów 2 zł
Wymiana lub naprawa zausznika Zapytaj o cenę
Wymiana nosków w oprawce 20 - 30 zł
Wymiana dolnej żyłki w oprawie 20 zł
Wymiana pełnej żyłki w oprawie 50 zł
Wymiana wkrętu w oprawie korekcyjnej Bezpłatnie
Wymiana wkrętu w oprawie 5 zł
Wymiana wtopionego zawiasu 40 zł
opisu.png

OPIS USŁUG

BADANIE POLA WIDZENIA - Podczas badania powstaje szczegółowa mapa pola widzenia. Jest ona tworzona dla każdego oka osobno. Punkty, na które pacjent nie zareagował, nazywane są ubytkami w polu widzenia. Badanie najczęściej wykonuje się w celu diagnostyki jaskry.

BADANIE WZROKU - Badanie wzroku pod kątem doboru okularów. W dniu badania otrzymaj RABAT na nowe okulary! Na badanie można umawiać się od poniedziałku do piątku. Obowiązują zapisy. Umów się.

DOBÓR OKULARÓW PRYZMATYCZNYCH - Badanie wzroku pod kątem doboru okularów pryzmatycznych. Soczewki pryzmatyczne stosuje się w przypadku dwojenia obrazu. W dniu badania rabat na wykonanie nowych okularów w wysokości 45 zł. Na badanie można umawiać się od poniedziałku do piątku. Obowiązują zapisy.

DOBÓR SOCZEWEK KONTAKTOWYCH MIĘKKICH - Badanie wzroku pod kątem doboru soczewek miękkich. W ramach badania nauka zakładania i zdejmowania, dodatkowa wizyta kontrolna, płyn, pudełko oraz soczewki próbne dobrane przez specjalistę.

POMIAR CIŚNIENIA ŚRÓDGAŁKOWEGO - Pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego stanowi część rutynowego badania okulistycznego. Jednak częste sprawdzanie samego ciśnienia jest szczególnie wskazane w przypadku jaskry lub nadciśnienia ocznego.

WIZYTA U LEKARZA OKULISTY - Badania pod kątem chorób oraz uszkodzeń wzroku powinny być przeprowadzone przez lekarza okulistę. Dokona on diagnostyki, zapisze leki, zaleci sposób leczenia, lub skieruje do odpowiedniej placówki. Zaleca się przeprowadzanie takich badań co najmniej raz na dwa lata, lub według wskazań specjalisty oraz w przypadku nagłych dolegliwości. Umów się.