lekarze.png

LEKARZE OKULIŚCI

Zdrowym osobom dorosłym rekomendujemy badanie wady wzroku przez refraktometrystę, który cały czas badania poświęca wyłącznie na dokładny dobór optymalnej korekcji okularowej.

Okulista zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób oczu (jaskra, zaćma, AMD oraz innych). Może również wystawić receptę na okulary, jednak przy pełnym badaniu oczu pozostaje mu na to niewiele czasu.

Okulista czy refraktometrysta? Kliknij i dowiedz się więcej.

Lekarze zatrudnieni w naszej przychodni okulistycznej posiadają wieloletni staż w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i wszyscy mają drugi stopień specjalisty chorób oczu oraz tytuł doktora nauk medycznych. Kierownikiem poradni jest dr n. med. Adam Rojek doświadczony klinicysta. Zobacz godziny przyjęć.

dr n. med. Adam Rojek

u
Pasjonat i weteran dziedziny. Odbył szkolenie w Instytucie Fiodorowa w Sankt Petersburgu. Wieloletni asystent Kliniki Okulistycznej i zastępca Ordynatora na Oddziale Okulistycznym w szpitalu MSWiA w Łodzi. Nauczyciel oraz wykładowca akademicki. Znakomity diagnosta dzięki długoletniemu doświadczeniu.

dr n. med. Magdalena Kucharczyk-Pośpiech

kucharczyk
Młodość i doświadczenie, to zalety które rzadko udaje się połączyć. Odbyła staże w Japonii, Słowenii, Danii, Brazylii i Nepalu. Jest przedstawicielem Polskich Młodych Okulistów przy SOE (Europejskim Towarzystwie Okulistycznym) członkiem ESCRS, PTO, IFMSA oraz autorem kilku publikacji.

dr n. med. Beata Latecka-Krajewska

u
Od wielu lat pracuje w SPZOZ Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Kopcińskiego.