czas realizacji.png

CZAS REALIZACJI

Około 80% wszystkich zamówień realizujemy od razu. Niestety nie wszystkie soczewki kontaktowe, które są w naszej ofercie mamy na magazynie. Dostępne produkty wysyłamy od razu, na pozostałe zazwyczaj potrzebujemy od 2 do 5 dni roboczych na realizację zamówienia. Do tego należy doliczyć czas dostawy.

Przesyłka kurierska DPD – gwarancja dostawy w 24h

Poczta Polska (Kurier48) – gwarancja dostawy w 48h

dostawa.png

KOSZT WYSYŁKI

KURIER DPD przedpłata 12,99 zł
KURIER DPD pobranie 19,99 zł
Poczta Polska przedpłata 14,99 zł
Poczta Polska pobranie 19,99 zł

Przy większym zamówieniu, którego wartość przekracza 300 zł przesyłka jest bezpłatna. Towar można także odebrać osobiście w siedzibie firmy, bez dodatkowych opłat.

Co warto wiedzieć?

Koszt wysyłki dla zamówień wysyłanych za granicę ustalamy indywidualnie – prosimy o kontakt.

Zalecamy wybór firmy kurierskiej jako formy dostawy. Kurier gwarantuje dostawę w 24h od momentu nadania, w przypadku zamówień wysyłanych na terenie Polski.

W przypadku wyboru firmy kurierskiej zalecamy podanie adresu „do pracy”. Kurierzy dostarczają przesyłki w godzinach pracy (8-17) i zdecydowanie łatwiej będzie im dostarczyć paczkę do pracy. Prosimy zawsze podawać numer telefonu. Bez niego kurier nie będzie mógł się z Państwem skontaktować.

W dniu wysyłki otrzymasz maila z potwierdzeniem. Jeśli przesyłka nie dotrze w ciągu kilku dni od wysyłki prosimy o telefon lub mail – wyjaśnimy sprawę. Zawsze interweniujemy w sprawie opóźnionych bądź zaginionych przesyłek.

pay.png

FORMY PŁATNOŚCI

PAYU.PL – Płatności elektroniczne realizujemy za pośrednictwem systemu PayU.pl. Korzystając z tego systemu płatności zapłacisz za przesyłkę najszybciej, a pieniądze otrzymamy niemal natychmiast po dokonaniu płatności, a to oczywiście skróci czas realizacji zamówienia. PayU.pl to bezpieczny sposób na to, aby szybko zapłacić za swoje zamówienie. Transakcja zabezpieczana jest poprzez protokół SSL o czym poinformuje Cię niewielka kłódka na górze okna przeglądarki.

PRZELEW NA KONTO – W przypadku wybrania tej formy płatności wystarczy wpłacić nam pieniądze na nasze konto. Przesyłkę wyślemy po odnotowaniu wpłaty. W tytule przelewu wystarczy wpisać numer zamówienia lub imię i nazwisko.

Nr konta: Santander Bank 10 1090 2705 0000 0006 7200 0636.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE (POBRANIE) – Jeżeli za zamówione produkty nie chcesz płacić z góry wybierz tę formę płatności. Za przesyłkę zapłacisz listonoszowi, który zapuka do Twoich drzwi lub w najbliższej placówce pocztowej jeżeli listonosz nie zastanie Cię w domu.

ODBIÓR OSOBISTY – Każde zamówienie można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy. Nie płacisz wtedy za koszty wysyłki. Zamówienie można opłacić na miejscu lub przelewem z góry. Kiedy towar jest gotowy do odbioru potwierdzamy zamówienie poprzez wiadomość SMS. Zamówienia można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.