Optimed® Piotr Michałowski

Medivue Premiere miękkie soczewki miesięczne 3 szt.

Medivue Premiere miękkie soczewki miesięczne 3 szt.

Wszystkie zdjęcia

Szanowni Państwo! Informujemy, że od lutego 2019 r. producent soczewek kontaktowych Mediflex Elite zmienia ich szatę graficzną oraz nazwę na Medivue. 

Medivue Premier - miękkie soczewki kontaktowe silikonowo-hydrożelowe najnowszej generacji. Soczewki miesięczne dzienne z możliwością przedłużonego noszenia do 30 dni. Opakowanie: 3 szt.

Więcej szczegółów


59,00zł brutto


Szanowni Państwo! Informujemy, że od lutego 2019 r. producent soczewek kontaktowych Mediflex Elite zmienia ich szatę graficzną oraz nazwę na Medivue. Są to te same soczewki kontaktowe, których używali Państwo do tej pory.  

Mediflex ELITE - miękkie soczewki kontaktowe silikonowo-hydrożelowe najnowszej generacji. Soczewki miesięczne, zdejmowane na noc.

z uwagi na wyjątkowy komfort noszenia oraz atrakcyjną cenę, są to obecnie jedne z najczęściej wybieranych przez Państwa miękkich soczewek w naszym salonie.
Proponujemy je zarówno pacjentom już noszącym soczewki kontaktowe jak i osobom, chcącym wypróbować je po raz pierwszy.

Soczewki Mediflex elite cechują się wysoką elastycznością, są miękkie i wygodne oraz zapewniają wyjątkowe nawilżenie rogówki oka, praktycznie nie podlegając odwadnianiu podczas użytkowania. Niezaleznie od wysokiej zawartości wody 48% zapewniają swobodny dostęp tlenu do rogówki oka.

Opakowanie: pudełko zawierające 3 szt. soczewek.
Okres używania: 1 miesiąc (30 dni) od otwarcia sterylnej saszetki zawierającej soczewkę.
Tryb noszenia: dzienny
BC: 8.6
DIA: 14

Osoby używające dotychczas inny rodzaj soczewek kontaktowych lub zainteresowanie przymierzeniem soczewek zapraszamy na dobór i dopasowanie soczewek, przy którym otrzymają Państwo bezpłatną parę soczewek kontaktowych Mediflex Elite.
 

 

Medivue Premier - miękkie soczewki kontaktowe silikonowo-hydrożelowe najnowszej generacji. Soczewki miesięczne, zdejmowane na noc.


Z uwagi na wyjątkowy komfort noszenia oraz atrakcyjną cenę, są to obecnie jedne z najczęściej wybieranych przez Państwa miękkich soczewek w naszym salonie.

Proponujemy je zarówno pacjentom już noszącym soczewki kontaktowe jak i osobom, chcącym wypróbować ten rodzaj korekcji wzroku po raz pierwszy.


Soczewki Medivue cechują się wysoką elastycznością, są miękkie i wygodne oraz zapewniają wyjątkowe nawilżenie rogówki oka, praktycznie nie podlegając odwadnianiu podczas użytkowania. Niezaleznie od wysokiej zawartości wody 48% zapewniają swobodny dostęp tlenu do rogówki oka.

typ: 30-dniowe całodobowe

rodzaj: sferyczne

gatunek: silikonowo-hydrożelowe

 

Korzyści:

dotlenione, nawilżone i zdrowo wyglądające oczy

wyjątkowy komfort użytkowania

atrakcyjna cena

możliwość przedłużonego noszenia (dla osób aktywnych, turystów, uprawiających sport)

ochrona przed promieniowaniem UV

udoskonalone widzenie barwne

 

Opakowanie: pudełko zawierające 3 szt. soczewek.

Okres używania: 1 miesiąc (30 dni) od otwarcia sterylnej saszetki zawierającej soczewkę.

Tryb noszenia: dzienny/elastyczny/całodobowy do 30 dni i 29 nocy

Moce: -12,00/+8,00

BC: 8.6

DIA 14,0

zawartość wody 48%

Dk/t: 160

 

Produkt dostępny w terminie do 7-10 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

 

Osoby używające dotychczas innego rodzaju soczewek kontaktowych lub zainteresowanie przymierzeniem pierwszej pary soczewek kontaktowych zapraszamy na umówienie terminu doboru soczewek, podczas którego otrzymają Państwo:

bezpłatną parę soczewek kontaktowych Medivue Premier.

Termin wizyty można zarezerwować osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.Koszyk  

jest pusty