Optimed® Piotr Michałowski

Tablica literek

przykład oprawyWspółpracujemy z najlepszymi światowymi producentami soczewek okularowych: Essilor, Hoya, Zeiss, Rodenstock a także z czołowymi producentami krajowymi: Jeleniogórskie Zakłady Optyczne i Szajna.

Wszystkie soczewki posiadają ochronę oczu przed promieniowaniem UV (soczewki z tworzyw z 
wyższym stopniu).

Oferujemy najnowsze soczewki przyciemniające się pod wpływem promieniowania słonecznego (fotochromowe) o dużej szybkości reakcji na zmianę oświetlenia w tym bardzo szybkie, bardziej p rzyciemniające i rozjaśniające się do kilku procent soczewki fotochromowe z tworzyw.

Osoby spędzające długi czas przed monitorem komputerowym zapraszamy po wysokiej jakości okulary z powłokami przeciwodblaskowymi, przed wizytą zachęcamy do bardzo dokładnego zmierzenia odległości monitora od oczu, a następnie umówienia specjalistycznego doboru korekcji okularowej lub soczewkami kontaktowymi w naszej poradni.

  Osobom aktywnym polecamy okularowe soczewki absolutnie nietłukące i niełamliwe z tworzyw  poliwęglanowych.

Do wszystkich nowych soczewek rekomendujemy nakładanie powłok przeciwodblaskowych (antyrefleksyjnych) poprawiających znacznie kontrast, eliminujących dodatkowe odbicia jasnych przedmiotów (kałuże, latarnie, okna w pomieszczeniach) a przez to mniej męczących wzrok. Bezpieczne soczewki z tworzyw barwimy na miejscu na dowolny kolor i o wybranej intensywności barwy, również z inną intensywnością na górze i dole soczewki a nawet w różnym odcieniu na tej samej soczewce. Barwienie może być wykonane tylko na nowych soczewkach nieuszlachetnionych, natomiast możliwe jest również zamówienie soczewek zabarwionych z powłokami uszlachetniającymi.

Okulary bezramkowe wykonujemy według kształtu wybranego przez klienta.

 

strona: 1,2, 3.


Strona głównaStrona główna