Optimed® Piotr Michałowski

Tablica literek

przykład oprawyWspółpracujemy z najlepszymi światowymi producentami soczewek okularowych: Essilor, Hoya, Zeiss, Rodenstock a także z czołowymi producentami krajowymi: Jeleniogórskie Zakłady Optyczne,  Szajna.

Wszystkie soczewki posiadają ochronę oczu przed promieniowaniem UV (soczewki z tworzyw z 
wyższym stopniu). Posiadamy najnowsze soczewki przyciemniające się pod wpływem promieniowania słonecznego (fotochromowe) o dużej szybkości reakcji na zmianę oświetlenia w tym bardzo szybkie, bardziej p rzyciemniające i rozjaśniające się do kilku procent soczewki fotochromowe z tworzyw.

  Osoby spędzające długi czas przed monitorem komputerowym zapraszamy po wysokiej jakości okulary z powłokami przeciw odblaskowymi, ale zachęcamy do zmierzenia odległości monitora od oczu i bardzo dokładnego  przebadania wady  refrakcji w naszej poradni. Dla osób aktywnych polecamy soczewki absolutnie nietłukące i niełamliwe z tworzyw  poliwęglanowych.

Do wszystkich nowych soczewek rekomendujemy nakładanie powłok przeciw odblaskowych (antyrefleksyjne) poprawiających znacznie kontrast, eliminujące dodatkowe odbicia jasnych przedmiotów (kałuże, latarnie, okna w pomieszczeniach) mniej męczących wzrok. Bezpieczne soczewki z tworzyw barwimy na miejscu w dowolnym kolorze i w dowolnej intensywności barwy, także z inną intensywnością u góry i dole soczewki a nawet w różnym kolorze na tej samej soczewce. Barwienie może być wykonane tylko na nowych soczewkach nieuszlachetnionych, jest natomiast możliwe zamówienie soczewki zabarwionej z powłokami uszlachetniającymi. Okulary bezramkowe wykonujemy według kształtu wybranego przez klienta.

 

strona: 1,2, 3.


Strona głównaStrona główna