Optimed® Piotr Michałowski

Tablica literek

 


  Kierowcom możemy polecić okulary z powłokami rozjaśniającymi obraz podczas trudnych warunków atmosfrycznych( w czasie mgły, zmierzchu i świtu, a także w czasie opadów deszczu lub śniegu)

   Dla kierowców i wędkarzy mamy soczewki polaryzacyjne eliminujące wszystkie błyszczące powierzchnie płaskie (kałuże, błyszczący w upalne dni asfalt, a nawet widać rybę pod powierzchnią wody).

  Osobom po czterdziestce potrzebującym już innej korekcji do pracy proponujemy tradycyjne soczewki dwuogniskowe, progresywne o płynnej zmianie mocy umożliwiające ostre widzenie do każdej odległości od dali poprzez komputer (czy GPS) do czytania z bliska, specjalizowane do pracy biurowej i inne.

  Dla pacjentów z dwojeniem obrazu polecamy duży asortyment soczewek pryzmatycznych i mikropryzmatycznych.

  Chorującym na opadanie powiek górnych (ptoza) zamiast zabiegu operacyjnego montujemy do okularów specjalne podpórki powieki.

  Dla osób niewymagających korekcji wzroku dla ochrony przed promieniowaniem UV i nadmiernym oświetleniem posiadamy kolekcję okularów słonecznych, o stałym przyciemnieniu jak i fotochromowe, a także z filtrami polaryzacyjnymi.

  Mamy też specjalną ofertę dla osób ceniących niepowtarzalność - okulary o dowolnym kształcie i kolorze: na przykład dla zakochanych w kształcie serc, dla poprawy nastroju w kolorze różowym - jednym słowem według gustu i życzenia uzytkownika.

 

strona: 1, 2,3.


Strona głównaStrona główna