• -9,00 zł

Solo Care Aqua 90 ml

20,00 zł
11,00 zł Zaoszczędź 9,00 zł
Brutto

PRZECENA Krótka data ważności! Płyn ważny do końca lipca 2022

Nowy płyn do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, który w szczególny sposób chroni je przed wysychaniem. Płyn bardzo dobrze nadaje się dla wymagających użytkowników soczewek kontaktowych miękkich. Dzięki niemu Twoje oczy będą w pełni nawilżone przez cały dzień.

Ilość

Roztwór zawiera Prowitaminę B5 i Sorbitol, które tworzą system HydroLock, gwarantujący doskonałe nawilżenie soczewek kontaktowych. Ponadto, na powierzchni soczewek gromadzi się mniej osadów. W porównaniu z innymi płynami Solo Care Aqua zapewnia soczewkom nawet do 90% lepsze nawilżenie. Komfort użytkowania soczewek jest przedłużony i wzmocniony. Dzięki temu noszenie soczewek kontaktowych jest przyjemnością.

Specjalne tworzywo, z którego zrobiony jest pojemnik na soczewki, zawiera środek niszczący drobnoustroje. Jony srebra zapobiegają wzrostowi bakterii, drożdży i pleśni.

Korzyści z używania tego płynu szczególnie odczują osoby, które często przebywają w zadymionych lub klimatyzowanych (ogrzewanych) pomieszczeniach, zanieczyszczonym środowisku albo pracują długo przy komputerze. Nadaje się zatem do wszystkich tych, którzy od płynu pielęgnacyjnego wymagają jeszcze więcej. Oczy będą zawsze wypoczęte, a wzrok ostry i jasny.

Płyn pielęgnacyjny SOLO CARE AQUA może być stosowany na dwa różne sposoby:
1. Bez czyszczenia mechanicznego i bez spłukiwania soczewki wystarczy umieścić na 4 godziny w pojemniczku ze świeżym płynem i pozostawić do samoistnej dezynfekcji.
2. Czyszczenie soczewki w 5 minut - 10 sekundowe pocieranie i 5 minutowe przechowywanie w płynie dla szybkiego czyszczenia i dezynfekcji. Tak oczyszczone soczewki można znów założyć na oczy.

6 Przedmioty

Specyficzne kody